Zabiegi Ella Baché na ciało


LASTEX FIRMING BODY RITUAL

Ujędrniająco-modelujący zabieg przeznaczony dla skór, które potrzebują ujędrnienia i zwiększenia elastyczności. Polecany w trakcie diety wyszczuplającej, po porodzie oraz do skóry zniszczonej. Błyskawicznie przywraca jędrność nawet najbardziej wiotkiej skóry, nadając natychmiastowy efekt napięcia i wygładzenia.

Cena: 300 zł


HYDRA DETOX TIRED LEGS TREATMENT

Intensywny, odświeżająco-drenujący, oczyszczający i chłodzący zabieg dla zmęczonych i ciężkich nóg. Uaktywnia krążenie krwi, ujędrnia skórę oraz poprawia elastyczność ścian naczyń poprzez ich rozkurczanie i obkurczanie (tzw. gimnastyka naczyń). Zabieg eliminuje nadmiar wody z tkanek, przynosi lekkość i ukojenie – nogi odzyskują witalność i stają się pełne energii.

Cena: 280 zł


AFFINIUM SLIMMING BODY TREATMENT

Modelująco-wyszczuplający zabieg dedykowany osobom, które chcą mieć doskonałą, smukłą sylwetkę. Zabieg przywraca jędrność skóry, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zapewnia niezapomniane doznania sensoryczne.

Cena: 300 zł


PRECIOUS ELEMENTS BODY RITUAL

Luksusowy, odmładzająco-upiększający zabieg na ciało. Przeznaczony jest dla wszystkich skór, na których widoczne są oznaki upływu czasu, kiedy widać efekty nadmiernego opalania, gdy skóra potrzebuje jędrności, blasku i młodego wyglądu. Udaj się w podróż po piękno, czerp luksusowe doznania z masażu ciepłym olejem, który nagrodzi Cię młodym wyglądem. Bogactwo składu i aromatów odwołujących się do dziedzictwa Dalekiego Wschodu powodują, że zabieg ten staje się kwintesencją przemiany. Po odbyciu tej wyjątkowej podróży poczujesz, że Twoja dusza jest odnowiona, powrócił beztroski nastrój młodości, a Twoja skóra jest gładka, jędrna i bardziej promienna.

Cena: 250 zł


Ekspresowy zabieg upiększający

Szybki zabieg regenerujący, składający się z 3 niesamowitych peelingów w jednym zabiegu! W krótkim czasie Twoja skóra stanie się wodzicielsko piękna i aksamitnie gładka. 3 peelingi na bazie wyjątkowych składników dostarczą nowych doznań i przyjemności, pozwalając na całkowitą regenerację skóry. Miękka, wygładzona i rozświetlona skóra odzyska swoją równowagę.

Cena: 230 zł


Orientalna podróż- zabieg odmładzająco-relaksujący.

Kiedy Twoja skóra zaczyna tracić jędrność, oznaki upływającego czasu zaczynają być zauważalne. Czerp luksusowe doznania z masażu ciepłym olejem, który nagrodzi Cię młodym wyglądem. Bogactwo składników i aromatów odwołujących się do dziedzictwa Dalekiego Wschodu (mirra, kadzidło) spowoduje, iż zabieg stanie się kwintesencją przemiany. Powróci nastrój młodości a Twoja skóra stanie się wyjątkowo gładka i rozświetlona, silnie zregenerowana.

Cena: 300 zł


Wyprawa w głąb ziemi – zabieg odżywczo-wygładzający.

Kiedy ubrania, słońce i zimno czynią skórę szorstką i suchą. Wyprawa w głąb ziemi roztacza cudowny świat zapachów Dalekiego Wschodu, które ukoją ciało i zmysły. Działa silnie odżywczo i regenerująco. Peeling do ciała z włóknami loofah, proteiny z migdałów oraz olej jojoba doskonale złuszczają i regenerują skórę. Masaż ciała na miodowo-migdałowym balsamie z dodatkiem wosku pszczelego jest prawdziwą odżywczą kąpielą. Po wykonanym masażu klientka przykrywana jest kocem elektrycznym dla lepszej penetracji produktu. Zabieg roponujemy osobą o skórze lipiodowo suchej, zmęczonej i szorstkiej.

Cena: 250 zł