Zabiegi ekspresowe

Ekspresowe zabiegi na bazie maski biocelulozowej z wysokocząsteczkowym kwasem hialuronowym, kolagenem pochodzenia morskiego, gliceryną i aloesem. Działają nawilżająco, naprawczo i leczniczo. Doskonałe przed imprezą.

Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze ludzkiej. Idealnie łączy się z warstwą rogową, tworząc film na powierzchni skóry, który w natychmiastowy sposób nawilża skórę.

Kolagen pochodzenia morskiego łączy się z kreatyną, co zapewnia lepszą ochronę komórek skóry, działa jak plaster, który przynosi intensywny efekt nawilżenia. Posiada identyczną strukturę jak kolagen naszej skóry.

Aloes wiąże wodę w naskórku, pozwala zachować odpowiedni poziom nawilżenia wierzchnich warstw skóry. Aloes do maski pochodzi z Meksyku. Znany i używany od wieków ze względu na swoje właściwości detoksykujące. Aplikowany na skórę działa przeciwzapalnie i naprawczo.

Gliceryna doskonale nawilża i zmiękcza skórę. Zabiegi wskazane są dla skór odwodnionych, reaktywnych, po złuszczeniach, mikrodermabrazji, laserach i po nadmiernym opalaniu, a także zimą kiedy skóra jest przesuszona od mrozu i ogrzewanych pomieszczeń.


Skin Beauty Magistral Treatment

zabieg regenerująco-rozświetlający dla skór szarych i matowych

Cena: 130 zł


Men Magistral Treatment

zabieg rozświetlająco-nawilżający dla skóry męskiej często poddawanej codziennemu drażnieniu goleniem oraz słabo pielęgnowanej

Cena: 130 zł


Oily – Blemished Skin Magistral Treatment

zabieg detoksukujący dla skór niedotlenionych, zestresowanych

Cena: 130 zł


Reactive Skins-Redness Magistral Treatment

zabieg naprawczy dla skóry wrażliwej, nadreaktywnej

Cena: 130 zł


Damaged Skins-Age Signs Magistral Treatment

zabieg odbudowująco-przeciwstarzeniowy dla skóry zniszczonej potrzebującej silnej regeneracji

Cena: 130 zł