Zabiegi ekspresowe

Ekspresowe zabiegi na bazie maski biocelulozowej z wysokocząsteczkowym kwasem hialuronowym, kolagenem pochodzenia morskiego, gliceryną i aloesem. Działają nawilżająco, naprawczo i leczniczo. Doskonałe przed imprezą.

Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze ludzkiej. Idealnie łączy się z warstwą rogową, tworząc film na powierzchni skóry, który w natychmiastowy sposób nawilża skórę.

Kolagen pochodzenia morskiego łączy się z kreatyną, co zapewnia lepszą ochronę komórek skóry, działa jak plaster, który przynosi intensywny efekt nawilżenia. Posiada identyczną strukturę jak kolagen naszej skóry.

Aloes wiąże wodę w naskórku, pozwala zachować odpowiedni poziom nawilżenia wierzchnich warstw skóry. Aloes do maski pochodzi z Meksyku. Znany i używany od wieków ze względu na swoje właściwości detoksykujące. Aplikowany na skórę działa przeciwzapalnie i naprawczo.

Gliceryna doskonale nawilża i zmiękcza skórę. Zabiegi wskazane są dla skór odwodnionych, reaktywnych, po złuszczeniach, mikrodermabrazji, laserach i po nadmiernym opalaniu, a także zimą kiedy skóra jest przesuszona od mrozu i ogrzewanych pomieszczeń.


ESPRESSO HYDRA-TONING FOR MAN

Ekspresowy zabieg rozświetlający, przywracający zdrowy i promienny wygląd skórze. Szczególnie polecany dla skóry szarej i zmęczonej. Zabieg gwarantuje efekt rozświetlonej, wypoczętej i gładkiej skóry.

Cena: 200 zł


HYDRA REPULP’ MOISTURIZING

Ekspresowy zabieg nawilżająco-wygładzający do wszystkich typów skóry odwodnionej, zdradzającej oznaki przesuszenia. Nawilża, wygładza i przywraca komfort.

Cena: 200 zł


DETOX AROMATICS CLEAR COMPLEXION

Ekspresowy zabieg normalizująco-oczyszczający do skóry mieszanej, tłustej i zanieczyszczonej. Zwęża ujścia gruczołów łojowych, matowi i oczyszcza i odświeża skórę. Wygładza, rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt.

Cena: 200 zł


ELLA PERFECT RADIANCE NEW SKIN

Ekspresowy zabieg rozświetlający, przywracający zdrowy i promienny wygląd skórze. Szczególnie polecany dla skóry szarej i zmęczonej, która natychmiast po zabiegu odzyskuje blask i gładkość oraz znikają wszystkie oznaki zmęczenia. Skóra jest wypoczęta, świeża i rozświetlona.

Cena: 200 zł